یازدهمین قهرمانی رئال مادرید در اروپا
حذف رئال مادرید از لیگ قهرمانان اروپا!

رئال که در بازی رفت مقابل آژاکس 2-1 برنده شده بود، در سانتیاگو برنابئو با نتیجه 4-1 امشب شکست خورد تا قهرمان 3 دوره متوالی جام باشگاه های اروپا حالا حتی در یک چهارم هم نباشه!

در عرض 6 روز رئال مادرید 3 جام رو از دست داد!! 8 اسفند در جام حذفی 3-0 از بارسا باخت! 11 اسفند دوباره 1-0 از بارسا در لیگ باخت تا اختلاف به 11 امتیاز برسه! حالا هم از آژاکس… جالبه هر 3 بازی هم در سانتیاگو برنابئو بود!

آقای پرز خوب به تنهایی گند زدی به رئال….

یوونتوس هم مقابل اتلتیکو 2-0 بازی رو واگذار کرده! حالا باید دید رونالدو هم با یوونتوس حذف میشه یا نه!؟ بازی هفته بعد…

نبود رونالدو و زیدان در رئال بشدت حس میشه! یکی به عنوان رهبر پر قدرت و با اعتماد به نفس و اون یکی به عنوان مربی باهوش،

شخصیت کاریزماتیک رونالدو اعتماد به نفس زیادی به بازیکنان رئال میداد…. کروس، مودریچ، کاسمیرو و… حتی 5% خودشون هم نبودن، یکی مثل مارسلو که کلا رفته تو کما! اصلا کارش به بازی نمیرسه!

احتمالا یوونتوس هم حذف میشه! هم رئال به رونالدو نیاز داشت هم رونالدو به رئال! حالا هم زئال بدون رونالدو حتی به یک چهارم نرسید و هم رونالدو بدون رئال… 🙁

البته هر پادشاهی یه روز سقوط میکنه! 3 سال متوالی قهرمان و از سال 2013 به این طرف ظرف 5 سال 4 قهرمانی و در مجموع 13 قهرمانی… حالا حالاها بقیه تیم ها بهش نمیرسن علی الخصوص بارسا!! 😀

بعد نوشت: الان 22 اسفند 97 است و دیشب یوونتوس 3-0 برد و رفت مرحله بعد! اونم با هتریک رونالدو!!! رونالدو به یک چهارم رسید اما رئال نه!!!

  • نوشته‌های قبلی

    دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *